Ciepłe

Skarpety z ciepłej frotte dla chłopca

Dodatki YOCLUB z przyjaznej dla skóry frotte zapewniają nie tylko pożądany komfort termiczny i wygodę, ale przede wszystkim świetnie dopełniają praktycznie każdą stylizację. Skarpety chłopięce są niezastąpionym dodatkiem w okresie jesienno-zimowym, kiedy aura za oknem sprzyja noszeniu ciepłej odzieży i stylowych akcesoriów.

Pokazuj 1 - 18 z 20 produktów

Tkanina chroniąca stopy dziecka przed wychłodzeniem

Skarpety frotte sprawdzą się podczas chłodniejszych dni – delikatnie otulają skórę, jednocześnie efektywnie wentylując powietrze, co zapobiega nadmiernej potliwości, podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Frotte jest bezpieczna, wytrzymała i przyjazna dla wrażliwej skóry, co jest szczególnie istotne w przypadku dodatków dla dzieci, borykających się z alergiami i atopowym zapaleniem skóry.

Wygodny krój

Komfort i wygoda to czynniki determinujące wybór odpowiednich dodatków dla najmłodszych. Skarpety chłopięce YOCLUB z delikatnej frotte dobrze układają się na stopie – dodatek włókien elastycznych sprawia, że skarpeta zachowuje swój fason, nawet po wielokrotnym praniu. Niektóre modele dostępne są z praktycznym ABS-em, czyli podeszwą pokrytą silikonowymi wypustami, których zadaniem jest zapobieganie wpadaniu stopy w poślizg.

Stylowe skarpety wzorowane

Skarpety dla chłopca z frotte zachwycają szerokim wyborem dostępnych kolorów i wzorów. Intensywna i różnorodna kolorystyka pasuje zarówno do stylizacji bazujących na neutralnych, jak i zdecydowanych barwach poszczególnych elementów garderoby.

Na każdy jesienno-zimowy dzień

Praktyczne dodatki to niezastąpiony element stylizacji na każdy dzień. Skarpety YOCLUB z frotte dopełnią look casualowy – do przedszkola, do szkoły lub na spacer, a także stylizację na bardziej oficjalne okazje np. uroczystości rodzinne. Na cieplejsze dni odpowiednie będą skarpety typu półfrotte, które posiadają wszystkie zalety klasycznego modelu, a przy tym są niezwykle praktyczne i stylowe.