Skarpetobuty

Chłopięce skarpety z gumową podeszwą

Stylowy dodatek łączący praktyczne i bezpieczne rozwiązania – gumową podeszwę z najnowszymi trendami – modnym wzornictwem i dbałością o detale. Skarpety chłopięce YOCLUB to świetna alternatywa pomiędzy klasycznymi trampkami a zwykłymi skarpetami. Sprawdzają się podczas nauki chodzenia i zabawy - szczególnie n...

Chłopięce skarpety z gumową podeszwą

Stylowy dodatek łączący praktyczne i bezpieczne rozwiązania – gumową podeszwę z najnowszymi trendami – modnym wzornictwem i dbałością o detale. Skarpety chłopięce YOCLUB to świetna alternatywa pomiędzy klasycznymi trampkami a zwykłymi skarpetami. Sprawdzają się podczas nauki chodzenia i zabawy - szczególnie na niebezpiecznych powierzchniach pokrytych panelami i płytkami.

Lekka bawełna lub cieplejsza frotte

Skarpety z gumową podeszwą dostępne są w dwóch wersjach – lżejszej idealnej na wiosnę i lato, wykonanej z przewiewnej bawełny, oraz cieplejszej – z miękkiej frotte odpowiedniej na sezon jesienno-zimowy.

Praktyczne, bezpieczne i modne

Skarpety chłopięce YOCLUB wyróżniają się spośród innych podobnych produktów wysoką jakością i starannością wykonania. Materiały, z których wykonane są skarpety, pozostają całkowicie bezpieczne dla zdrowia dziecka. Antypoślizgowa guma ułatwia pewne stawianie kroków i ogranicza ryzyko wpadania stopy w poślizg. Dodatek włókien elastycznych zapobiega zsuwaniu się skarpet ze stóp, jednocześnie nie powodując ucisku.

Stylowe wzornictwo

Dodatki w przykuwających wzrok printach skutecznie ożywiają stylizację i czynią ją niepowtarzalną. Skarpety z gumową podeszwą dostępne są w różnych wariantach – z modnymi wzorami w autka lub buźki, a także modele stylizowane na trampki, które spodobają się rodzicom i dziecku.

Zamiast klasycznych trampek

Praktyczność skarpet z gumową podeszwą YOCLUB przejawia się w tym, że pasują one praktycznie do każdej stylizacji – zarówno tej odpowiedniej do chodzenia po domu, jak i na zewnątrz – na spacer lub plac zabaw. Są idealne dla dzieci, które jeszcze nie chodzą lub dopiero uczą się stawiać pierwsze kroki. Zapewniają bezpieczeństwo, komfort i wygodę.

Więcej