Niemowlęce

Skarpety chłopięce dla najmłodszych

Skarpety to niezbędny element w garderobie niemowlaka – zapewniają dodatkową warstwę ciepła podczas chłodniejszych dni i z powodzeniem zastępują klasyczne buciki. Szeroki wybór dostępnych fasonów skarpet niemowlęcych YOCLUB ułatwia znalezienie modelu odpowiadającego indywidualnym potrzebom konkretnego maluszka.

Pokazuj 1 - 14 z 14 produktów

Bezpieczne dla skóry dziecka materiały

Niezależnie od wybranego rodzaju, skarpety YOCLUB dla niemowlaka są bezpieczne dla zdrowia dziecka – nie powodują podrażnień i uczuleń. Materiał jest przyjazny dla skóry, co sprawia, że skarpety są wygodne i komfortowe. Na cieplejsze dni sprawdzą się skarpety z delikatnej bawełny, na chłodniejsze miesiące bardziej odpowiednie będą modele wykonane z ciepłej frotte.

Fason na miarę potrzeb

W ofercie znajdują się zarówno modele bezuciskowe idealne na pierwsze miesiące życia maluszka, jak i stylowe skarpety wzorowane. Absolutnym hitem są skarpety z grzechotką, które wspomagają harmonijny rozwój dziecka. Wszystkie skarpety niemowlęce YOCLUB są całkowicie bezpieczne, wygodne i komfortowe.

Pastelowe i wzorzyste

Dopełnieniem stylizacji niemowlęcej będą modne skarpety w pastelowym odcieniu, które świetnie komponują się z pajacykami i bodziakami. Wzorzyste modele z pewnością wywołają uśmiech na twarzy pociechy, skarpety z grzechotką zaś zachęcą maluszka do zabawy.

Jako dopełnienie i baza stylizacji

Skarpety dla niemowlaka stanowią ciekawy akcent kolorystyczny dopełniający stylizację – podczas chłodniejszych dni zapewnią dodatkową warstwę ciepła, chroniącą stopy maluszka przed wychłodzeniem. W sezonie wiosenno-letnim założone bezpośrednio na nóżkę będą bazą casualowej stylizacji na spacer.