Produkty z kategorii Niemowlęce

Pokazuj 1 - 18 z 34 produktów

Niemowlęce

Skarpety chłopięce dla najmłodszych

Skarpety to niezbędny element w garderobie niemowlaka – zapewniają dodatkową warstwę ciepła podczas chłodniejszych dni i z powodzeniem zastępują klasyczne buciki. Szeroki wybór dostępnych fasonów skarpet niemowlęcych YOCLUB ułatwia znalezienie modelu odpowiadającego indywidualnym potrzebom konkretnego maluszka...

Skarpety chłopięce dla najmłodszych

Skarpety to niezbędny element w garderobie niemowlaka – zapewniają dodatkową warstwę ciepła podczas chłodniejszych dni i z powodzeniem zastępują klasyczne buciki. Szeroki wybór dostępnych fasonów skarpet niemowlęcych YOCLUB ułatwia znalezienie modelu odpowiadającego indywidualnym potrzebom konkretnego maluszka.

Bezpieczne dla skóry dziecka materiały

Niezależnie od wybranego rodzaju, skarpety YOCLUB dla niemowlaka są bezpieczne dla zdrowia dziecka – nie powodują podrażnień i uczuleń. Materiał jest przyjazny dla skóry, co sprawia, że skarpety są wygodne i komfortowe. Na cieplejsze dni sprawdzą się skarpety z delikatnej bawełny, na chłodniejsze miesiące bardziej odpowiednie będą modele wykonane z ciepłej frotte.

Fason na miarę potrzeb

W ofercie znajdują się zarówno modele bezuciskowe idealne na pierwsze miesiące życia maluszka, jak i stylowe skarpety wzorowane. Absolutnym hitem są skarpety z grzechotką, które wspomagają harmonijny rozwój dziecka. Wszystkie skarpety niemowlęce YOCLUB są całkowicie bezpieczne, wygodne i komfortowe.

Pastelowe i wzorzyste

Dopełnieniem stylizacji niemowlęcej będą modne skarpety w pastelowym odcieniu, które świetnie komponują się z pajacykami i bodziakami. Wzorzyste modele z pewnością wywołają uśmiech na twarzy pociechy, skarpety z grzechotką zaś zachęcą maluszka do zabawy.

Jako dopełnienie i baza stylizacji

Skarpety dla niemowlaka stanowią ciekawy akcent kolorystyczny dopełniający stylizację – podczas chłodniejszych dni zapewnią dodatkową warstwę ciepła, chroniącą stopy maluszka przed wychłodzeniem. W sezonie wiosenno-letnim założone bezpośrednio na nóżkę będą bazą casualowej stylizacji na spacer.

Więcej