Do raczkowania

Rajstopy dla chłopca do raczkowania

Dodatki dla dzieci powinny być praktyczne i bezpieczne. Rajstopy do raczkowania YOCLUB łączą nowoczesne wzornictwo, funkcjonalne rozwiązania oraz bezpieczne dla zdrowia materiały. Zaletą rajstop jest potrójny ABS, którym pokryty jest materiał na stopach i kolanach.

Pokazuj 1 - 9 z 9 produktów

Zapewniające komfort materiały

Bawełniane rajstopy efektywnie wentylują powietrze, zapobiegając nadmiernej potliwości podczas wzmożonej aktywności fizycznej. Na chłodniejsze dni sprawdzą się rajstopy z cieplejszej frotte, które skutecznie izolują ciepło, chroniąc nóżki przed wychłodzeniem. Dodatek włókien elastycznych sprawia, że rajstopy zachowują swój fason i idealnie układają się na sylwetce.

Trzy razy bardziej bezpieczne

Potrójny ABS umieszczony w okolicy stóp i kolan, zapobiega wpadaniu nogi w poślizg – szczególnie na niebezpiecznych powierzchniach, pokrytych np. panelami lub płytkami. Rajstopy YOCLUB nie zsuwają się i nie marszczą, dzięki czemu są idealną alternatywą dla klasycznych spodni.

Modne motywy

Stylowe rajstopy z ABS-em spodobają się zarówno młodszemu, jak i starszemu dziecku. Nowoczesne wzory – printy przedstawiające autka, zwierzątka, potworki – wywołają uśmiech na twarzy pociechy. Rajstopy z łatwością można dopasować do pozostałych elementów stylizacji.

Nauka raczkowania i stawiania pierwszych kroków

Kolorowe rajstopy z antypoślizgowymi nakładami zapewnią bezpieczeństwo i komfort podczas raczkowania, chodzenia i zabawy. W ducie z koszulką lub bluzą stworzą udaną stylizację do żłobka, przedszkola lub na salę zabaw.