Czapki przejściowe dla chłopców

Chłopięca czapka na wiosnę i jesień

Czapka jest niezbędnym elementem w garderobie każdego chłopca – dopełnia stylizację i chroni wrażliwą głowę pociechy przed wychłodzeniem, zapewniając dodatkową warstwę ciepła. Odpowiednio dobrany model zabezpieczy głowę i uszy oraz zapewni komfort i wygodę. Czapki chłopięce YOCLUB zachwycają różnorodnością i nowoczesnym wzornictwem, które wpisuje się w aktualne trendy.

Pokazuj 1 - 12 z 12 produktów

Przyjazne dla skóry materiały

Zaletą czapek YOCLUB jest bezpieczeństwo, które związane jest bezpośrednio z wykorzystanymi surowcami, które są naturalne i nie powodują niepożądanych reakcji np. alergii. Na jesień odpowiednie będą czapki z grubszych materiałów, które zabezpieczą głowę przed utratą ciepła. Na sezon wiosenno-letni lepiej sprawdzi się okrycie głowy z przewiewnych tkanin, które pozwolą skórze swobodnie oddychać.

Klasyczne lub wiązane pod szyją

W ofercie znajdują się dwa modele czapek chłopięcych – klasyczne, wciągane na głowę, a także fasony wiązane pod szyją. Modele wiązane są idealną alternatywą dla aktywnych maluszków, które nie lubią nosić nakrycia głowy. Wszystkie czapki wiosenno-jesienne zabezpieczają uszy przed przewianiem. Niektóre modele mają dodatkowy daszek, który chroni również oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Nowoczesne wzory

Czapki chłopięce YOCLUB przykuwają uwagę różnorodnością – motywy autek, zwierząt, superbohaterów – z pewnością spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. Czapki mają piękne kolory, które z łatwością można dopasować do większości stylizacji młodego dżentelmena.

Na okres przejściowy

Stylowe nakrycie głowy sprawdzi się zawsze wtedy, gdy aura za oknem pozostawia wiele do życzenia – silny wiatr, opady deszczu lub śniegu, a także niskie temperatury – wymagają obecności wygodnej i stylowej czapki, która zapewni dodatkową warstwę ciepła, chroniąc głowę przed wychłodzeniem i ewentualnymi infekcjami.

Kategorie