Kapcie

Kapcie domowe dla chłopca

Obuwie do chodzenia po domu to niezbędny dodatek, który dopełni stylizację casualową. Kapcie z modnym motywem z pewnością przypadną do gustu zarówno młodszemu, jak i starszemu dziecku. Zaletą chłopięcych kapci YOCLUB jest wygoda, praktyczność i nieszablonowe wzornictwo. Głównym zadaniem obuwia domowego jest ochrona stóp...

Kapcie domowe dla chłopca

Obuwie do chodzenia po domu to niezbędny dodatek, który dopełni stylizację casualową. Kapcie z modnym motywem z pewnością przypadną do gustu zarówno młodszemu, jak i starszemu dziecku. Zaletą chłopięcych kapci YOCLUB jest wygoda, praktyczność i nieszablonowe wzornictwo. Głównym zadaniem obuwia domowego jest ochrona stóp przed wychłodzeniem.

Oddychający materiał

Kapcie domowe YOCLUB wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które delikatnie otulają stopy, zapewniając im ciepło i wygodę. Wnętrze obuwia to 100% bawełna, która efektywnie wentyluje powietrze, chroniąc przed nadmierną potliwością podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Bawełna jest odporna, wytrzymała i hipoalergiczna.

Stylowy motyw zwierzęcy

Buty domowe nie muszą być nudne – stylowe motywy z pewnością wywołają uśmiech na twarzy pociechy, co sprawi, że dziecko chętniej będzie samodzielnie zakładało kapcie. Staranne wykonanie i dbałość o najdrobniejsze detale pozytywnie wpływa na komfort noszenia.

Nowoczesny design

Urocze motywy idą w parze z praktycznymi rozwiązaniami – nawet najmłodsze dziecko może w łatwy sposób samodzielnie założyć i zdjąć obuwie domowe. Kapcie pasują do wszystkich stylizacji codziennych – dopełnią look bazujący na wygodnych spodniach.

Do chodzenia po domu na każdą porę roku

Odpowiednio dobrane obuwie domowe zapewnia stabilny kontakt stopy z podłożem – ogranicza ryzyko upadku i urazu. Wygodne kapcie YOCLUB chronią stopę przed wychłodzeniem – co może być powszechnym zjawiskiem na powierzchniach pokrytych płytkami lub panelami.

Więcej