Sportowe

Wygodne skarpety dla aktywnej dziewczynki

Sportowy krój skarpet dla dziewczynki YOCLUB to dobra alternatywa dla aktywnych dzieci. Praktyczny dodatek zapewni komfort termiczny i swobodę ruchów. Skarpety sportowe wykonane są z przyjaznych dla skóry materiałów – ich dużą zaletą jest uniwersalność i ergonomiczny krój, który idealnie dopasowuje się do kształtu stopy.

Pokazuj 1 - 14 z 14 produktów

Bawełna i włókna elastyczne

Naturalne surowce wpływają pozytywnie na komfort noszenia – efektywnie wentylują powietrze, zapobiegając nadmiernej potliwości podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Dodatek włókien elastycznych sprawia, że skarpetka świetnie układa się na nodze – nie marszczy się i nie odstaje.

Sportowy fason

Skarpety YOCLUB powstały z myślą o potrzebach aktywnych dzieci. Szeroka gumka, płaskie szwy i przewiewne materiały sprawiają, że stopa jest zawsze wypoczęta i zrelaksowana. Sportowe skarpetki chronią przed urazami, otarciami i wychłodzeniem.

Uniwersalna kolorystyka

Dodatki w neutralnych kolorach z subtelnymi printami sprawdzą się na szkolnych zajęciach wychowania fizycznego, a także podczas pieszych wycieczek i na spacerach. Uniwersalna kolorystyka pasuje do większości stylizacji w klimacie casualowym i sportowym.

Do przedszkola, do szkoły, na W-F

Sportowy fason skarpet dziewczęcych YOCLUB dopełni stylizację bazującą na spodniach lub spodenkach – taki look będzie odpowiedni do przedszkola, do szkoły, a także wszędzie tam, gdzie stopa maluszka narażona jest na urazy i otarcia. Skarpety sportowe to praktyczny dodatek na każdy sezon.