Produkty z kategorii Skarpetobuty

Pokazuj 1 - 2 z 2 produktów

Skarpetobuty

Dziewczęce skarpety z gumową podeszwą

Skarpety z antypoślizgową podeszwą YOCLUB wspierają prawidłowy rozwój stóp – ograniczają również ryzyko wpadania stopy w poślizg. Praktyczny dodatek sprawdzi się podczas nauki chodzenia i w trakcie zabaw na niebezpiecznych powierzchniach pokrytych panelami lub płytkami. Skarpety z gumową podeszwą łączą funkc...

Dziewczęce skarpety z gumową podeszwą

Skarpety z antypoślizgową podeszwą YOCLUB wspierają prawidłowy rozwój stóp – ograniczają również ryzyko wpadania stopy w poślizg. Praktyczny dodatek sprawdzi się podczas nauki chodzenia i w trakcie zabaw na niebezpiecznych powierzchniach pokrytych panelami lub płytkami. Skarpety z gumową podeszwą łączą funkcjonalność z najnowszymi trendami.

Delikatne materiały

Dodatki wykonane z przyjaznych dla skóry materiałów, to najzdrowsza i najlepsza alternatywa dla najmłodszych. Skarpety dziewczęce z antypoślizgową podeszwą YOCLUB nie krępują ruchów – nie powodują ucisku i dyskomfortu. Dodatek włókien elastycznych sprawia, że skarpetka zachowuje swój fason i świetnie układa się na nodze.

Kompromis pomiędzy zwykłą skarpetką a klasycznym obuwiem

Skarpetki z gumową podeszwą dla dziewczynki są bardziej wygodne niż klasyczne obuwie, które w przypadku małych dzieci może przyczyniać się do zaburzeń prawidłowego rozwoju stóp. Skarpety z antypoślizgami są bezpieczniejszą alternatywą niż np. zwykłe skarpety.

Urocze printy w stylowych kolorach

Szeroki wybór wzorów i kolorów przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. Urocze motywy ożywią look i podkreślą jego dziewczęcy charakter. Skarpety można z łatwością dopasować do spodni, spódniczek i sukienek.

Bezpieczna nauka chodzenia

Głównym zadaniem skarpet z gumową podeszwą YOCLUB jest ułatwienie nauki stawiania pierwszych kroków. Skarpety wzmacniają bezpieczeństwo maluszka, zapewniając stabilniejszy kontakt stopy z podłożem.

Więcej