Kapelusze

Dziewczęce czapki na okres przejściowy

Nakrycie głowy to niezbędny element garderoby, który zapewnia komfort termiczny i chroni wrażliwą głowę dziecka przed wychłodzeniem. Czapki na okres przejściowy YOCLUB są praktyczne, wygodne i bardzo nowoczesne – świetnie wpisują się w najnowsze trendy.

Pokazuj 1 - 18 z 18 produktów

Delikatne i przyjazne dla skóry materiały

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze – czapeczka wykonana z najwyższej jakości materiałów, które są naturalne i pozwalają skórze swobodnie oddychać to najlepsze rozwiązanie zarówno dla młodszych, jak i dla starszych dzieci. Dodatek włókien elastycznych sprawia, że czapka dobrze układa się na głowie – nie uciska i nie zsuwa się.

Fason na miarę potrzeb

W ofercie znajdują się zarówno klasyczne modele – wciągane na głowę, jak i fasony wiązane pod szyją, które są praktyczną opcją dla młodszych dzieci. Absolutnym hitem są czapki YOCLUB z uroczymi motywami – odstającymi uszkami, które podkreślą dziewczęcy charakter każdej stylizacji.

Dla młodszych i dla starszych dziewczynek

Szeroki wybór dostępnych wzorów i kolorów ułatwia znalezienie modelu, który spodoba się zarówno rodzicom, jak i dziecku. Outfit maluszka dopełni czapeczka w pastelowym kolorze z zabawnym printem zwierzęcym. Look starszej pociechy podkreśli nakrycie głowy w bardziej wyrazistym kolorze – czarnym, granatowym lub ciemno-różowym.

Na wiosnę i na jesień

Nowoczesne czapki YOCLUB idealnie wpisują się w klimat wiosenno-jesiennych stylizacji. Chronią organizm przed wychłodzeniem i niesprzyjającym warunkami atmosferycznymi, zmniejszając tym samym ryzyko infekcji i przeziębienia w okresie przejściowym. Dopełniają stylizację i nadają jej dziewczęcego uroku. Czapki w neutralnych kolorach z łatwością można dopasować do różnych kurteczek, bluz i sweterków – zarówno tych w ciemnych, jak i jasnych odcieniach.