Sportowe

Skarpety w stylu sportowym

Dodatki o casualowym kroju, wpisują się w klimat stylizacji sportowych, odpowiednich na siłownię, na spacer czy pieszą wycieczkę. Skarpety mają ergonomiczny krój i modny design. Przewiewne materiały zapewniają skórze maksymalny komfort i wygodę noszenia. Sportowe skarpety YOCLUB to praktyczny i modny dodatek każdego ni...

Skarpety w stylu sportowym

Dodatki o casualowym kroju, wpisują się w klimat stylizacji sportowych, odpowiednich na siłownię, na spacer czy pieszą wycieczkę. Skarpety mają ergonomiczny krój i modny design. Przewiewne materiały zapewniają skórze maksymalny komfort i wygodę noszenia. Sportowe skarpety YOCLUB to praktyczny i modny dodatek każdego nieformalnego outfitu.

Wysokojakościowe materiały

Niewątpliwą zaletą skarpet sportowych YOCLUB jest staranne wykonanie i dbałość o detale. Skarpety chronią stopę przed wychłodzeniem, urazami i otarciami, które mogą powstać podczas uprawiania sportów oraz chodzenia. Wysoko gatunkowe materiały są całkowicie bezpieczne dla skóry i praktyczne w użytkowaniu – skarpety są wytrzymałe i odporne.

Z dodatkowym ściągaczem i antypoślizgowymi wypustkami

Modele sportowe zostały wyposażone w dodatkowy ściągacz, na śródstopiu, który minimalizuje ryzyko zsuwania się i przesuwania skarpet podczas aktywności fizycznych. Skarpety idealnie układają się na stopie, tworząc wrażenie „drugiej skóry” - tak zwane „second skin”. Niektóre modele mają praktyczne wypustki antypoślizgowe, które zabezpieczają stopę przed wpadaniem w poślizg.

Neutralne i neonowe

Skarpety zachwycają różnorodnością kolorów i wzorów – modele w stonowanych odcieniach z łatwością poddają się stylizacjom i dopasowują się do pozostałych elementów garderoby. Dodatki w neonowych barwach dodają twista i skutecznie ożywiają look – to dobra propozycja dla odważnych, którzy lubią wyróżniać się w tłumie.

Do każdej stylizacji sportowej

Sportowy krój skarpet i funkcjonalne rozwiązania sprawdzą się w wielu miejscach – na salach zabaw, na siłowni, na trampolinach, czy podczas pieszych wycieczek, joggingu lub w domu – zamiast tradycyjnych kapci. Skarpety sportowe YOCLUB to obowiązkowe dopełnienie każdej stylizacji, w której liczy się wygoda i względy praktyczne.

Więcej