Skarpety podkolanówki czarne z czerwonym i białymi paskami
6,49 zł
Podkolanówki w paski
Sportowy charakter kolekcji oddają standardowe bazowe kolory czyli czerń, biel szarość, granat, na których tle kontrastują paski w okolicach ściągacza. Skarpetki posiadają szeroki ściągacz. Styl sportowy staje się coraz bardziej modny i takie skarpety będą pasować nawet do bardziej oficjalnych kreacji. Podkolanówki oczywiście świetnie się czują w towarzystwie spódniczek i sukienek, mogą być założone na gołą skórę lub na rajstopy.
Skarpetki YoClub
Marka Yo! traktuje bardzo poważnie tak często niedoceniany element garderoby jakim są skarpety. Wiele osób ignorując je przy świadomym budowaniu codziennych stylizacji ogranicza sobie możliwość ekspresji swojej osobowości poprzez tą dyskretną część ubrania. Dobrze jest mieć na uwadze, że to właśnie drobne szczegóły w ubiorze budują udaną kreację. Dlatego zależy nam na zachęceniu Cię do skarpetkowych eksperymentów. Próbuj nowe wzory, fasony, ubieraj je do pary lub nie do pary. Ciesz się wolnością!
Żeby nam zaufać wiek nie jest decydujący. Staramy się pamiętać o wszystkich. Tworzymy skarpety dla maleństw, które dopiero od niedawna poznają ten świat, dla dzieci, które dopiero uczą się chodzić, dla tych które biegają oraz dla młodzieży i dorosłych.
Dbamy o jakość naszych skarpetek. Stawiamy na bawełnę, uwielbiamy jej właściwości i to jak dobrze radzi sobie w kontakcie ze skórą człowieka. Cały czas stosujemy nowe technologie aby uzyskiwać wytrzymałe i wygodne skarpety. Badamy na co możemy sobie pozwolić aby wzory na nich były niezwykle wymyślne oraz wyraźne. Wszystko po to, żeby przy każdej wydanej kolekcji zaskoczyć Was czymś zupełnie nowym.
Dostępne w sześciu kolorach
- szare z granatowymi i białym paskiem
- granatowe z białymi paskami
- czarne z białymi paskami
- czarne z białym podłużnym paskiem z tyłu
- czarne z czerwonym i białymi paskami
- białe z czerwonymi i granatowymi paskami
Dostępne w dwóch rozmiarach
- 31-34
- 35-38
Szczegóły
- szeroki ściągacz
- sportowy styl
- sześć różnych wzorów
- bawełniane
Kod produktu: SK-48/GIR/005#31-34
Skład: 80% Bawełna, 15% Poliamid, 5% Elastan
Konserwacja:

które zakupiłeś masz aż 30 dni.
W razie potrzeby możesz je odesłać do nas
bez podawania powodu.
Przeczytaj więcej o naszym prostym procesie zwrotu i reklamacji
- ZWROTY I REKLAMACJE
No customer reviews for the moment.
Napisz opinię