4 pomysły na walentynkowy prezent

4 pomysły na walentynkowy prezent

Walentynki już niedługo. A jak walentynki, to serce. Bardzo dobrze się składa, bo mamy właśnie takie walentynkowe wzory, które mogą Ci się spodobać. Poniżej nasza lista propozycji czterech elementów garderoby, które znajdziesz u nas w sklepie.

Skarpety

Mogą okazać się świetnym dodatkiem na ten wyjątkowy dzień. Do wyboru masz nie tylko różnorodne wzory z akcentami w serca. W naszym sklepie YoClub znajdziesz przede wszystkim różne rodzaje skarpet.

Mamy skarpety dla niemowlaka ze milutką doszytą do nich zabawką. W środku znajduje się dzwoneczek, który zapewni dodatkową zabawę niemowlakowi :). Wśród reszty skarpet znajdziesz je w rozmiarach na mała stópkę (np. nasze pikotki), w większych rozmiarach, jak nasza seria skarpetek casualowych Jazzy.

Naszym bestsellerem, z którego jesteśmy wyjątkowo dumni, to skarpetki antypoślizgowe. Dobrze wiemy jak bardzo okazują się przydatne dla Twojego dziecka. Ta dodatkowa przyczepność jest przydatna zwłaszcza przy stawianiu pierwszych kroków jak i przy aktywnym dziecku, które biega po podłodze zrobionej z paneli czy płytek.

Buciki

Jest to jeden z tych najbardziej bezpiecznych wyborów na prezent. Zwłaszcza dla kogoś znajomego czy nawet z rodziny. Każdemy nowemu rodzicowi przydadzą się buciki dla swojego niemowlaka. Na walentynki mamy specjalnie serię bucików polarLove z I napisem “I love Mom, I love Dad”. Będą cieszyły oko rodziców, gdy znajdą się na małych stópkach ich dziecka. Dostępne są w rozmiarze 0-6, 6-12 miesięcy. 

Dla dzieci już chodzących lub dopiero stawiających swoje pierwsze kroki mamy idealne buciki. Jest to połączenie wygody skarpety i funkcjonalności grubszej podeszwy bucika.

Nasze skarpeto-buciki nie będą krępowały ruchów podczas codziennej zabawy. Zapewnią bezpieczeństwo stópkom dziecka przez gumową podeszwę. Twoje dziecko będzie bardziej pewnie poruszało się po gładkich powierzchni paneli, płytek czy parkietu. Dostępne są w dwóch rodzajach, z zawiniętym noskiem i z podeszwą przypominającą trampki. Te pierwsze poprzez właśnie tak zakończony przód bucików ułatwią dziecku raczkowanie.

Rajstopy

Będą bardzo uniwersalnym i przede wszystkim przydatnym prezentem dla małych dzieci. Są przecież wykorzystywane cały czas. W przedszkolu, domu, przy wyjściu na spacer, przez pewien moment życia są po prostu nieodłącznym elementem garderoby szkraba. Nawet chłopaki, może i krótszy ale jednak, mają swój epizod z rajstopami w roli głównej.

Stajemy na wysokości zadania i staramy się stworzyć rajstopy, które wzorami i kolorami oczarują nie tylko Ciebie ale przede wszystkim dziecko. Przecież bardzo dobrze wiesz, że ulubiony wzór Twojego dziecka, to właściwie gwarancja, że ich nie będzie chciało zdjąć. 

Poza wzorami, które świetnie wpasują się motywem w Walentynki, mamy je dostępne w różnych rodzajach. Dobierzesz je idealnie grubością. Ciepłe, które będa idealne na właśnie taką pogodę jaką teraz mamy za oknem. Wtedy dobrym wyborem będą wszelkiego rodzaju rajstopy frotte. Czyli z grubszego splotu bawełny.

Na resztę roku wystarczające mogą okazać się zwykłe bawełniane rajstopy. Jeśli Twoje dziecko dopiero raczkuje, to mamy w naszym sklepie internetowym dostępne rajstopy specjalnie zaprojektowane do raczkowania. Maja 3 punkty, w których znajdują się antypoślizgowe powierzchnie - na wysokości kolanek, na wierzchu i spodzie stopy. Dla dzieci, które już chodzą, masz możliwość dobrania rajstopek z antypoślizgową powierzchnią na samej stopie - ABS lub silikonową. 

Czapki

Przez większość roku czapki różnej grubości, chronią głowy dzieci przed chłodem, wiatrem lub słońcem. Tak się składa, że w okolicach Walentynek najbardziej doskwiera nam chłód. Żeby odizolować główkę dziecka, przez którą ucieka bardzo dużo ciepła ciała, należy odpowiednio dobrać czapkę. W sklepie naszym internetowym YoClub możesz znaleźć bardzo duży wybór czapek dla swojego dziecka. Na walentynki odnajdziesz nawet takie, na których znajduje się serduszko :)

Napisz, która z naszych propozycji podoba Ci się najbardziej :)

Przeczytaj też:

Co kupić dla noworodka w prezencie – 7 pomysłów

Pierwsze obuwie dla dziecka

Skarpetki dziecięce z abs – dlaczego warto?

All comments

    Leave a Reply