Kalesony

Aktywne filtry

Kalesony dla chłopców

Już od najmłodszych lat kalesony są najbardziej znienawidzonym elementem garderoby. Jednak mimo niechęci wciąż stawiamy na ten produkt podczas zimowego sezonu. Nowoczesna bielizna została zaprojektowana tak, aby nie była już utrapieniem a świetne wzory ułatwiają namówienie dziecka do ich noszenia.


Kalesony chłopięce - z jakiego materiału?

Wybierając kalesony chłopięce powinniśmy zwrócić uwagę, z jakiego materiału zostały wykonane. Prócz samego ciepła powinniśmy postawić także na swobodne oddychanie skóry. Kalesony chłopięce powinny przylegać do ciała. Nie powinny także sprawić problemu w przypadku zakładania spodni. Kalesony i bielizna mają jedną wspólną cechę - powinny zostać wykonane z naturalnych materiałów takich jak bawełna. Wskazana jest także odpowiednie połączenie materiałów sztucznych takich jak elastan czy też poliester by nadać kalesonom odpowiedniej elastyczności. Istnieje kilka fasonów kalesonów, dzięki którym uda się dziecko przetrwać nawet najsilniejsze mrozy. Noszenie kalesonów zimą jest bardzo wskazane, gdyż w większości przypadków dziecko przeziębia się z powodu nadmiernego wyziębienia organizmu.

Rodzaje kalesonów chłopięcych

Najpopularniejsza domieszką jest tutaj bawełna z poliamid z elastanem. Bawełna sprawia iż skóra oddycha swobodnie. Ponadto jest lekka i chroni przed zimnem. Kalesony chłopięce możemy wyróżnić w kilku wariantach: wzorowane, gładkie i w wersji dla starszych chłopców z rozporkiem. Wszystkie z nich zaprojektowane są w modnych, stonowanych kolorach by zachęcić nasze pociechy do ich noszenia.