Mężczyzna

Aktywne filtry

Zawartość męskiej garderoby to nie tylko eleganckie koszule, materiałowe spodnie i casualowe T-shirty, ale również dodatki – obuwie, skarpety, bielizna. Każda stylizacja powinna być dopasowana nie tylko do aury panującej na zewnątrz, ale również do charakteru wydarzenia – na mniej formalne okoliczności sprawdzą się swobodne ubrania i dodatki, a w klimat oficjalnych uroczystości wpiszą się fasony o eleganckim kroju, które dopełnią klasyczne akcesoria.


Adekwatnie do aury panującej na zewnątrz

Wybór poszczególnych elementów garderoby oraz dodatków, musi być adekwatny do aury panującej na dworze. W sezonie jesienno-zimowym świetnie sprawdzą się ciepłe materiały, które uchronią organizm przed wychłodzeniem i przewianiem. Niezbędnym dopełnieniem outfitu na chłodne dni są ciepłe kalesony. Na gorące wiosenno-letnie miesiące idealne będą lekkie kroje, przewiewne tkaniny i praktyczne dodatki, które wpiszą się w klimat wakacyjnego luzu. Skarpety typu stopki i dobrze oddychająca bielizna – to obowiązkowy must-have w garderobie aktywnego mężczyzny.

Na różne okazje

Charakter stylizacji podkreślą dodatki i akcesoria. Na co dzień warto postawić na casualowe fasony, które nie ograniczają ruchów ciała. Dopełnieniem codziennej stylizacji będzie wygodna bielizna, bawełniane skarpety i praktyczne obuwie. Oficjalne okazje to z kolei doskonała okazja do zaprezentowania nowego odświeżonego wizerunku – klasyczną elegancję podkreślą równie szykowne akcesoria.

W zgodzie z sylwetką

Sukcesem udanej stylizacji jest odpowiedni dobór poszczególnych elementów garderoby nie tylko do pogody i okoliczności, ale przede wszystkim do własnej sylwetki. Ubrania i dodatki powinny podkreślać walory figury i subtelnie tuszować jej niedoskonałości. W każdej sytuacji bowiem najważniejsze jest dobre samopoczucie, które jest niezbędnym dopełnieniem stylizacji.

Praktyczne dodatki

Akcesoria uzupełniające stylizację spełniają wiele funkcji – zapewniają komfort termiczny, wygodę, poprawiają wizualny odbiór sylwetki oraz ożywiają look. Wzorzyste skarpety to dobry pomysł na dodanie twista stylizacji formalnej. Ciepłe kalesony i bawełniana podkoszulka uchronią przed wychłodzeniem organizmu w sezonie zimowym, a wygodne bokserki zabezpieczą najbardziej wrażliwe miejsca ciała przed otarciami.