Czapki dla dziewczynek

Czapki dla dziewczynek

Na dworze nie zawsze panuje dobra pogoda, dlatego warto pomyśleć o cieplejszych czapkach dla dziewczynki. O ile w porze wiosennej i jesiennej jest prościej, to niestety przy wyborze czapki na zimę trzeba sugerować się kilkoma ważnymi zasadami.

Pokazuj 1 - 18 z 76 produktów

Czapki dla dziewczynek na zimę

Czapki dla dziewczynek powinny być przede wszystkim ciepłe. Większość ciepła ucieka z organizmu właśnie przez nieodpowiednie ocieplenie wszystkich najważniejszych miejsc ciała. Warto zwrócić uwagę, aby czapki dla dziewczynek zostały wykonane z materiału, który nie uczula. Istotne są także walory estetyczne i to, czy dziecku będzie się ona podobała. Czapki dobieramy w zależności od wieku. Najlepiej wcześniej zmierzyć obwód głowy, aby uniknąć wybrania złego rozmiaru. Niektóre z czapek posiadają dodatkowo uszka, aby dziecka nie przewiało. Najpopularniejsze czapki wśród starszych dziewczynek to te z pomponami. Często widnieją na nich różne motywy, najczęściej zwierzęce. Innym popularnym fasonem jest czapka z wstawkami ze sztucznego futra.

Czapki dla dziewczynek wiosną i latem

Wiosną sprawdzą się czapki dla dziewczynek z cieńszego materiału. W lecie można postawić na czapki z daszkiem, które dobrze chronią dziecko przed nadmiarem promieni słonecznych. Można także postawić na czapkę, która została wykonana na bazie kapelusza. Podczas większych upałów warto mieć taki model przy sobie. Czapki z daszkiem świetnie chronią przed słońcem. Klasyczna czapka z daszkiem dla dziewczynki nie musi być nudna. Występuje nie tylko w wielu intensywnych kolorach, ale także w pastelowych odcieniach. Dziecko na pewno będzie w nich wyglądało wyjątkowo dziewczęco. Ochrona głowy latem jest wyjątkowo ważne, dlatego warto zapoznać się z wieloma wariantami czapek na wiosnę i lato. Nasze czapeczki dostępne są w wielu kolorach i wzorach.