Czapki

Aktywne filtry

Czapki dla dziewczynek

Czapki dla dziewczynek

Na dworze nie zawsze panuje dobra pogoda, dlatego warto pomyśleć o cieplejszych czapkach dla dziewczynki. O ile w porze wiosennej i jesiennej jest prościej, to niestety przy wyborze czapki na zimę trzeba sugerować się kilkoma ważnymi zasadami.


Czapki dla dziewczynek na zimę

Czapki dla dziewczynek powinny być przede wszystkim ciepłe. Większość ciepła ucieka z organizmu właśnie przez nieodpowiednie ocieplenie wszystkich najważniejszych miejsc ciała. Warto zwrócić uwagę, aby czapki dla dziewczynek zostały wykonane z materiału, który nie uczula. Istotne są także walory estetyczne i to, czy dziecku będzie się ona podobała. Czapki dobieramy w zależności od wieku. Najlepiej wcześniej zmierzyć obwód głowy, aby uniknąć wybrania złego rozmiaru. Niektóre z czapek posiadają dodatkowo uszka, aby dziecka nie przewiało. Najpopularniejsze czapki wśród starszych dziewczynek to te z pomponami. Często widnieją na nich różne motywy, najczęściej zwierzęce. Innym popularnym fasonem jest czapka z wstawkami ze sztucznego futra.

Czapki dla dziewczynek wiosną i latem

Wiosną sprawdzą się czapki dla dziewczynek z cieńszego materiału. W lecie można postawić na czapki z daszkiem, które dobrze chronią dziecko przed nadmiarem promieni słonecznych. Można także postawić na czapkę, która została wykonana na bazie kapelusza. Podczas większych upałów warto mieć taki model przy sobie. Czapki z daszkiem świetnie chronią przed słońcem. Klasyczna czapka z daszkiem dla dziewczynki nie musi być nudna. Występuje nie tylko w wielu intensywnych kolorach, ale także w pastelowych odcieniach. Dziecko na pewno będzie w nich wyglądało wyjątkowo dziewczęco. Ochrona głowy latem jest wyjątkowo ważne, dlatego warto zapoznać się z wieloma wariantami czapek na wiosnę i lato. Nasze czapeczki dostępne są w wielu kolorach i wzorach.