W jaki sposób mogę zapłacić za swoje zamówienie? 

Dla Twojej wygody udostępniliśmy Ci wiele metod płatności. 

Jeśli zależy Ci na jak najszybszej i wygodnej płatności, to sugerujemy skorzystanie z usług dwóch poniższych operatorów. 

Płatność przez Przelewy24

Jest to najpopularniejszy operator płatności elektronicznych w Polsce. Za jego pomocą możesz wybrać najwygodniejszą dla Ciebie metodę np. płatność BLIKiem, a kwota zostanie natychmiastowo zarejestrowana w naszym systemie, przez co będziemy mogli jeszcze szybciej wysłać Twoje zamówienie.

Płatności imoje

Poza typowymi płatnościami elektronicznymi oferuje bardzo popularną usługę Twisto, czyli odroczoną płatność. Za swoje zakupy możesz zapłacić 21 dni później.  

Przelew tradycyjny

Możesz skorzystać z tradycyjnego przelewu ze swojego banku na poniższe dane. Pamiętaj, że ta metoda nie pozwala nam na natychmiastowe zarejestrowanie wpłaty. Twoje zamówienie zostanie wysłane dopiero po jej  zaksięgowaniu na naszym koncie. Najczęściej odbywa się to następnego dnia roboczego po dokonaniu wpłaty. 

Dane do przelewu:

Scorpio Poland Sp. z o.o.

Łódzka 179

95-054 Ksawerów

NIP: 7282805450

BNP Paribas

PL 33 1750 1093 0000 0000 3988 0288

Płatność za pobraniem

Jest to płatność, której dokonujesz przy odbiorze zamówienia. Nie czekamy na zaksięgowanie wpłaty. 

Płatność przy odbiorze możesz wybrać jedynie dla wysyłek kurierem GLS, kurierem InPost i do Paczkomatu. 

Ważne! Zamówienie z odbiorem osobistym musisz opłacić przed odbiorem. Pracownik sklepu internetowego nie ma możliwości przyjęcia od Ciebie wpłaty.