Rękawiczki

Aktywne filtry

Męskie rękawiczki

Praktyczny dodatek na chłodne jesienno-zimowe miesiące. Rękawiczki YOCLUB to must-have w męskiej garderobie – dopełniają stylizację, zapewniają komfort termiczny i chronią dłonie przed wiatrem, deszczem, śniegiem i mrozem. Rękawiczki z dodatkiem wełny są miłe w dotyku i delikatne dla skóry – pięciopalczasty model jest niezwykle funkcjonalny – ułatwia wykonywanie czynności bez konieczności ściągania rękawiczek.


Ciepła wełna

Naturalny surowiec – wełna wyróżnia się wysokimi właściwościami termoizolacyjnymi. Rękawiczki skutecznie zabezpieczają dłonie przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Alternatywą dla wełny jest akryl, który ma podobne właściwości do wełny – jest ciepły, wytrzymały i odporny. Rękawiczki genialnie spełniają swoją funkcję, a do tego prezentują się stylowo i modnie.

Pięciopalczasty fason i nowoczesne rozwiązania

Modele pięciopalczaste są funkcjonalne i wygodne – niektóre modele zostały wyposażone w specjalną powłokę, umieszczona na trzech palcach – środkowym, wskazującym i kciuku. Powłoka ta umożliwia swobodne obsługiwanie dotykowych smartfonów, telefonów czy tabletów, bez konieczności wcześniejszego ściągania rękawiczek.

Uniwersalna kolorystyka

Rękawiczki zostały wykonane z najwyższą starannością i dbałością o detale. Stonowana, neutralna kolorystyka z łatwością dopasowuje się do pozostałych elementów stylizacji – płaszcza, kurtki, czapki czy szalika. Rękawiczki w kolorze czarnym, szarym czy granatowym wpiszą się w klimat zarówno stylizacji casualowych, jak i oficjalnych czy wizytowych.

Obowiązkowy dodatek na jesień i zimę

Ciepłe rękawiczki są potrzebne już od pierwszych jesiennych dni, aż do końca mroźnej zimy. To obowiązkowy dodatek, który chroni dłonie przed wychłodzeniem, a pośrednio również przed infekcjami i przeziębieniami. Rękawiczki YOCLUB trafnie wpisują się w aktualne trendy, a ich nowoczesne wzornictwo przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym osobom.