Skarpety antypoślizgowe dla chłopców

Skarpety chłopięce YOCLUB z ABS-em to świetne rozwiązanie dla aktywnych dzieci, które nie lubią nosić kapci. Antypoślizgowe wypustki zabezpieczają stopę przed niekontrolowanym wpadaniem w poślizg i ograniczają ryzyko ewentualnego wypadku. Ciekawa kolorystyka i nieszablonowe wzornictwo z pewnością wywoła uśmiech na twarzy pociechy.

Pokazuj 1 - 18 z 26 produktów

Bawełna i frotte

Praktyczna i bezpieczna dla skóry dziecka bawełna to świetna opcja na każdy sezon – efektywnie wentyluje powietrze, chroni stopy przed wychłodzeniem i otarciami. Podczas jesiennych i zimowych miesięcy lepiej sprawdzą się cieplejsze skarpety z miękkiej frotte, która zapewnia komfort termiczny, zapobiegając infekcjom i przeziębieniom, charakterystycznym dla sezonu jesienno-zimowego.

Antypoślizgowy ABS

Podeszwa skarpet chłopięcych YOCLUB została pokryta antypoślizgowymi wypustkami, których zadaniem jest zapobieganie upadkom i urazom mechanicznym, do których może dojść na niebezpiecznych powierzchniach pokrytych np. panelami lub płytkami. To pomysłowe rozwiązanie sprawdza się podczas zabawy w domu, żłobku, przedszkolu oraz na sali zabaw.

Intensywne kolory i przykuwające wzrok printy

Skarpety antypoślizgowe YOCLUB dla chłopca zachwycają bogactwem kolorów i wzorów, które przypadną do gustu zarówno młodym fanom motoryzacji, jak i miłośnikom zwierzątek oraz morskich przygód. Ciekawe wzornictwo z pewnością zachęci do noszenia skarpet i ożywi każdą casualową stylizację.

Tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo

Wygodne skarpety chłopięce z ABS-em z powodzeniem zastąpią klasyczne kapcie domowe. To idealna opcja dopełniająca outfit do żłobka, przedszkola lub na salę zabaw. Szeroki wybór dostępnych kolorów i wzorów umożliwi dopasowanie dodatku zarówno do jednolitych, jak i wzorzystych elementów garderoby.