Produkty z kategorii Frotte

Pokazuj 1 - 12 z 12 produktów

Frotte

Chłopięce rajstopy frotte

W sezonie jesienno-zimowym ciepłe dodatki to niezbędny element stylizacji dziecka. Rajstopy frotte YOCLUB są praktyczne, wygodne i stylowe. Nowoczesne wzornictwo i staranne wykonanie docenią zarówno rodzice, jak i dziecko. Rajstopy z przyjaznej dla skóry maluszka frotte chronią przed wychłodzeniem i ewentualnymi infekcj...

Chłopięce rajstopy frotte

W sezonie jesienno-zimowym ciepłe dodatki to niezbędny element stylizacji dziecka. Rajstopy frotte YOCLUB są praktyczne, wygodne i stylowe. Nowoczesne wzornictwo i staranne wykonanie docenią zarówno rodzice, jak i dziecko. Rajstopy z przyjaznej dla skóry maluszka frotte chronią przed wychłodzeniem i ewentualnymi infekcjami charakterystycznymi dla chłodniejszych miesięcy.

Frotte – na jesień i zimę

Materiały, z których wykonane są dodatki dla dzieci, powinny być bezpieczne i komfortowe. Miękka, delikatna dla skóry i przewiewna frotte to idealna alternatywa dla najmłodszych – jest ciepła, a jednocześnie pozwala skórze swobodnie oddychać i nie krępuje ruchów.

Idealne dopasowanie do sylwetki

Rajstopy YOCLUB dobrze układają się na sylwetce – nie marszczą się i nie odstają. Szeroka gumka w pasie nie powoduje dyskomfortu, a płaskie szwy nie drażnią, wrażliwej skóry dziecka. W ofercie znajdują się również rajstopy z potrójnym ABS-em, które ułatwiają raczkowanie i naukę stawiania pierwszych kroków.

Kolorowe i wyraziste

Intensywne kolory w duecie z przykuwającymi wzrok prinatami spodobają się zarówno rodzicom, jak i dziecku. Rajstopy we wzory pasują do jednolitych i wzorzystych pozostałych elementów garderoby.

Na każdy chłodniejszy dzień

Jesienią i zimą kiedy aura za oknem jest wyjątkowo sroga sprawdzą się dodatki bazujące na ciepłych i komfortowych materiałach. Rajstopy z frotte dla chłopca to idealna opcja na co dzień – do żłobka, do przedszkola lub na spacer. Założone zamiast spodni lub getrów ułatwią zabawę w domu oraz na sali zabaw.

Więcej