Akcesoria

Aktywne filtry

Akcesoria dla chłopców

Ochrona szyi i gardła

Stylowy szalik, apaszka lub komin to niezbędny dodatek praktycznie przez cały rok kalendarzowy – w sezonie jesienno-zimowym sprawdzi się ciepły szalik lub modny komin, który zapewni dodatkową warstwę ciepła. W okresie wiosenno-letnim must-have to stylowa apaszka, która przyda się podczas silnych wiatrów lub niesprzyjających warunków atmosferycznych.


Przyjazne dla skóry dziecka materiały

Wszystkie okrycia szyi YOCLUB zostały wykonane z wysokojakościowych materiałów, które nie zawierają szkodliwych dla zdrowia dziecka substancji. Delikatnie otulają one szyję i nie powodują podrażnień i dyskomfortu. Zaletą apaszek, szalików i kominów jest to, że efektywnie wentylują one powietrze, zapobiegając nadmiernej potliwości.

Szeroki wybór fasonów

W ofercie YOCLUB znajdują się zarówno klasyczne szaliki, jak i modne kominy, które wpisują się w aktualne trendy. Dla młodszych dzieci idealne będą apaszki, które mają praktyczne zapięcie i łatwo można je założyć i zdjąć maluszkowi. Szeroki wybór dostępnych fasonów ułatwia znalezienie modelu, który spodoba się zarówno rodzicom, jak i dziecku.

Uniwersalne i praktyczne

Szaliki, kominy i apaszki mają uniwersalne, żywe kolory, które z łatwością można dopasować do każdej stylizacji chłopięcej. Motywy autek, zwierzątek i klasycznych pasków przypadną do gustu młodszym i starszym chłopcom.

Niezastąpiony dodatek spełniający wiele funkcji

Zadaniem klasycznego szalika, stylowego komina lub modnej apaszki jest ochrona szyi i gardła przed przewianiem, a więc pośrednio przed infekcją i przeziębieniem. Okrycie szyi dopełnia look zarówno casualowy, jak i ten bardziej oficjalny. Wybór uniwersalnego modelu ułatwi tworzenie stylizacji na różne okazje.