Skarpetobuty

Aktywne filtry

Antypoślizgowe skarpety dla chłopca

Wygodną alternatywą dla klasycznych bucików i zwykłych skarpetek są praktyczne skarpety YOCLUB z gumową podeszwą, które chronią stopy przed wychłodzeniem i zapobiegają wpadaniu nogi w poślizg, szczególne na niebezpiecznych powierzchniach pokrytych np. panelami lub płytkami.


Wysokiej jakości materiały

Antypoślizgowe skarpety dostępne są w dwóch wersjach – cieplejszej z miękkiej frotte idealnej na sezon jesienno-zimowy oraz lżejszej – wykonanej z przewiewnej bawełny odpowiedniej na wiosnę i lato. Materiały są bezpieczne i delikatne dla skóry – efektywnie przepuszczają powietrze i zapobiegają nadmiernej potliwości stóp podczas wzmożonego wysiłku fizycznego.

Praktyczne rozwiązanie

Skarpety z gumową podeszwą YOCLUB łączą wygodę klasycznej skarpetki z praktycznością obuwia. Chronią stopę dziecka przed urazami i otarciami, jednocześnie zapewniając pożądaną swobodę ruchów. Wielofunkcyjność skarpet sprawia, że są one chętnie wybierane jako zamiennik klasycznego obuwia domowego.

Kolorowe i atrakcyjne

Małe stopy dziecka wymagają specjalnego podejścia i troski – miękkie skarpety z gumową podeszwą nie zaburzą harmonijnego rozwoju i zapobiegną powstawaniu wad postawy w przyszłości, które może spowodować niewygodne obuwie. Niewątpliwą zaletą skarpet YOCLUB są nowoczesne wzory, które trafnie wpisują się w aktualne trendy i świetnie ożywiają look.

Alternatywa dla kapci domowych i klasycznego obuwia

Gumowa podeszwa zapewni stabilny kontakt stopy z podłożem i ograniczy ryzyko upadku. Skarpety z antypoślizgami sprawdzą się więc podczas nauki chodzenia, a także w trakcie zabawy w żłobku, przedszkolu oraz na sali zabaw.