Antypoślizgowe

Aktywne filtry

Skarpety antypoślizgowe dla dziewczynek

Praktyczny dodatek na co dzień

Skarpety z antypoślizgowymi podeszwami YOCLUB łączą bezpieczeństwo, wygodę i najnowsze trendy. Stylowy dodatek to idealna alternatywa dla aktywnych dzieci – ABS zabezpiecza stopę przed wpadaniem w poślizg oraz ogranicza ryzyko ewentualnych wypadków. Skarpety są starannie wykonane, co bardzo korzystnie wpływa na komfort noszenia.


Bawełna, frotte i półfrotte

W zależności od pory roku można dobrać odpowiednią grubość skarpet, którą determinuje rodzaj materiału, z którego konkretny model został wykonany. W ofercie znajdują się skarpety bawełniane, frotte i półfrotte. Wszystkie skarpety YOCLUB są bezpieczne i komfortowe. Dodatek włókien elastycznych sprawia, że skarpety zachowują fason nawet po wielokrotnym praniu.

Bezpieczne i stylowe

Zaletą skarpet dziewczęcych z antypoślizgowym ABS-em jest ich praktyczność oraz fakt, że dbają one o bezpieczeństwo dziecka. Silikonowe wypustki stabilizują stopę i minimalizują ryzyko wpadania nogi w poślizg – szczególnie na powierzchniach pokrytych panelami lub płytkami.

Kolorowe szaleństwo

W ofercie znajdują się zarówno skarpety w neutralnych, pastelowych kolorach, jak i te bardziej wyraziste, które genialnie podkreślają stylizację, będąc jej ciekawym akcentem. Wiele modeli zdobią modne motywy, które prezentują się uroczo w towarzystwie dziewczęcych sukienek i spódniczek.

Nie tylko do nauki chodzenia

Antypoślizgowe ABS-y sprawdzają się podczas nauki chodzenia oraz w trakcie zabawy w żłobku, przedszkolu i na sali zabaw. Skarpety YOCLUB to idealny pomysł na prezent i drobny upominek np. z okazji dnia dziecka lub mikołajek.