Letnie

Aktywne filtry

Czapki letnie dla dziewczynek

Czapki na lato dla dziewczynki

Zadaniem czapki jest nie tylko ochrona wrażliwej głowy dziecka przed wychłodzeniem, ale również zabezpieczenie jej przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego. Letnie czapeczki YOCLUB wykonane zostały z przewiewnych, wysokojakościowych materiałów – bawełna jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia maluszka. Dużą zaletą czapek na lato jest ciekawe wzornictwo, które trafnie wpisuje się w aktualne trendy.


Przewiewne materiały

Dzięki wykorzystaniu naturalnych surowców, czapeczki YOCLUB są komfortowe i wygodne. Bawełna przepuszcza powietrze, zapobiegając nadmiernej potliwości. Dodatkową zaletą bawełnianych czapeczek jest to, że są one odporne i wytrzymałe – można je prać nawet w wysokich temperaturach, co nie wpływa negatywnie na fason i kolor nakrycia głowy.

Chusty, kapelusze, czapki

Duża różnorodność dostępnych modeli, fasonów i krojów, pozwala dobrać odpowiednie do potrzeb nakrycie głowy. Klasyczna czapeczka sprawdzi się na co dzień, stylowy kapelusz przyda się na plaży, a modna chusta ożywi letni look odpowiedni na pieszą wycieczkę.

Letni design

Czapeczki na lato idealnie wpisują się w nowoczesne trendy – urocze motywy z pewnością ożywią każdą stylizację – zarówno casualową, jak i tą w bardziej oficjalnym charakterze. Stylowe printy – nawiązujące do morza, wakacji i letniego wypoczynku spodobają się zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom.

Na plażę, na wycieczkę, na spacer

Bezpieczeństwo i wygoda dziecka to bardzo ważne aspekty dla każdego rodzica. Aby właściwie zadbać o zdrowie i komfort pociechy niezbędne jest stosowne nakrycie głowy, które uchroni maluszka przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego – szczególnie latem. Czapeczka sprawdzi się praktycznie wszędzie – na plaży, podczas spaceru lub w trakcie pieszej wędrówki. Warto pamiętać o nakryciu głowy również na placu zabaw oraz podczas aktywności w ogrodzie.