Na szyję

Praktyczny dodatek do stylizacji

W garderobie młodej damy nie może zabraknąć praktycznych szalików, apaszek lub kominów, których zadaniem jest ochrona szyi przed wychłodzeniem oraz gardła przed infekcją. Uniwersalny dodatek spełniający wiele funkcji to must-have w każdym sezonie. Szalik lub apaszka YOCLUB dopełni look i ochroni dziecko przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Pokazuj 1 - 14 z 14 produktów

Delikatne materiały

Przyjazne dla skóry materiały wpłyną pozytywnie na komfort noszenia. Zaletą naturalnych surowców jest ich dużą wytrzymałość, odporność i fakt, że nie powodują one podrażnień i uczuleń. Apaszki, kominy i inne okrycia na szyję YOCLUB zachwycają delikatnością oraz starannym wykonaniem.

Klasycznie lub nowocześnie

W ofercie znajdują się klasyczne szaliki z ciepłych materiałów – idealne na sezon jesienno-zimowy. Alternatywą na cieplejsze dni są apaszki i modne chustki. Absolutnym hitem są również stylowe i praktyczne kominy – pasują one do większości stylizacji i w bardzo łatwy sposób można je założyć i zdjąć.

Uniwersalne i kolorowe

Dużą zaletą szalików, apaszek i kominów YOCLUB jest uniwersalna kolorystyka, która ułatwia ich dopasowanie do pozostałych elementów garderoby oraz do nakrycia głowy. Dla młodszej pociechy idealna będzie apaszka w pastelowym kolorze, która stworzy udany look z kurteczką w jasnym, neutralnym odcieniu. Starszemu dziecku spodobają się nakrycia szyi w bardziej wyrazistym kolorze, który pasuje do wzorzystych i jednolitych elementów garderoby.

Na każdą porę roku

Stosowne okrycie szyi przyda się na cały rok – jesienią i zimą zapewni dodatkową warstwę ciepła, wiosną i latem dopełni look i podkreśli jego dziewczęcy charakter. W zależności od pory roku należy dopasować grubość szalika, apaszki lub komina – tak, aby dziecko nie przegrzało się i nie zmarzło.

 

Kategorie