Czapka z daszkiem bejsbolówka damska siateczkowy tył różowa
- Siateczkowy tył
- Model damski
- Ze specjalnym wycięciem na kitkę
- Regulowane zapięcie
- Obwód głowy 56-58 cm
Damska czapka bejsbolówka w kolorze różowym. O klasycznym kroju, z lekko wygiętym daszkiem. Na całości mozajkowy wzór, a z przodu znajduje się subtelna przywieszka w kształcie serca.
Czapka posiada dodatkowy otwór na kitkę.
Dzięki zapięciu na rzep, daje możliwość indywidualnego regulowania rozmiaru i dostosowania go do obwodu głowy.
Model ten jest idealnym rozwiązaniem na letnie, gorące dni. O prawidłowy przepływ powietrza dba przewiewny siateczkowy materiał z tyłu czapki. Daszek zapewni dodatkowy cień i osłoni oczy przed promieniami słonecznymi.
Czapki z daszkiem nie tylko chronią przed słońcem podczas gorącego lata. Można je nosić również wiosną i jesienią. Dobór odpowiedniego materiału do produkcji czapek gwarantuje, że głowa chroniona jest również przed wiatrem czy deszczem.
Przepis prania:
- Prać w temperaturze 30 stopni Celsjusza lub niższej
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce bębnowej
- Suszyć w pozycji pionowej
- Nie czyścić chemicznie
- Nie prasować
Wyprać przed użyciem.
Informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
- Produkt nie jest zabawką
- Przechowywać z dala od ognia
- Produkt zawiera małe elementy, występuje ryzyko zadławienia/połknięcia
Wyprodukowano w Chinach.
Opis
- rozmiar
- 56-58
- kolor
- Różowy
- Płeć
- Kobieta
Specyficzne kody
- ean13
- 5906657226303
Informacje prawne
- Producent/Osoba odpowiedzialna
- YOCLUB Sp. z o.o.
ul. Łódzka 179
95-054 Ksawerów
Polska
email: kontakt@yoclub.pl