Z daszkiem

Aktywne filtry

Czapki - Czapka z daszkiem dla chłopca

Stylowe nakrycie głowy

Zadaniem czapki jest nie tylko ochrona głowy przed wychłodzeniem, ale również zabezpieczenie oczu przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego. Zadanie to doskonale spełniają klasyczne bejsbolówki, które łączą aspekty praktyczne z nowoczesnymi trendami. Czapki z daszkiem YOCLUB są stylowe, wygodne i komfortowe. Modna czapka z daszkiem dla chłopca to idealny pomysł na prezent na różne okazje.


Wysokiej jakości materiały

Czapki YoClub zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które bardzo pozytywnie wpływają na komfort noszenia. Materiały są przyjazne dla skóry dziecka i efektywnie wentylują powietrze, zapobiegając nadmiernej potliwości podczas wzmożonej aktywności fizycznej.

Ponadczasowy krój

Bejsbolówka to kwintesencja stylu, wygody i aktywnego trybu życia. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla młodszych, jak i starszych chłopców. Czapka z daszkiem pasuje do większości stylizacji casualowych, a dzięki regulacji umieszczonej z tyłu nakrycia głowy można ją łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb dziecka.

Modne motywy i ciekawa kolorystyka

Bejsbolówki YOCLUB spodobają się zarówno rodzicom, jak i dziecku. Żywa, ciekawa kolorystyka idzie w parze z nowoczesnym wzornictwem, które wpisuje się w aktualne trendy. Stylowe motywy pasują zarówno do jednolitych, jak i wzorzystych pozostałych elementów garderoby.

Wiosną, latem i jesienią

Nakrycie głowy z daszkiem to dobra alternatywa na praktycznie cały rok kalendarzowy – zabezpieczy przed utratą ciepła, ochroni oczy i dopełni stylowy look casualowy idealny na co dzień – do przedszkola, na plac zabaw, na spacer lub na pieszą wycieczkę.